Klub MSD Praha 8

Mladí sociální demokraté (dále jen MSD) jsou mládežnickou, samostatnou a nezávislou organizací sociálně demokratické orientace. Otevírají se všem mladým lidem starším patnácti a mladším třiceti pěti let podobného politického smýšlení a orientace. Úzce proto spolupracují s Českou stranou sociálně demokratickou, jež jim je politicky nejbližší. Usilují o společnost svobodných lidí, společnost práva a vzdělání. Chtějí mladým lidem nabídnout alternativu ke stávajícím problémům, oslovit je vizí nové spravedlivější a prosperující společnosti založené na tradičních evropských hodnotách, svobodě jednotlivce a kooperující společnosti a státu s širokou participací občanů na věcech veřejných. Nabízejí alternativu dynamické a participativní demokracie, společnost tolerance a solidarity.

Předsedou klubu MSD Praha 8 je Vít Céza, místopředsedou Petr Kostroun. Klub má v současné době včetně předsednictva 16 členů. Scházíme se pravidelně jednou za měsíc. Pořádáme různé společenské akce a jsme společenství mladých lidí, kteří se rádi baví. Úzce spolupracujeme s vedením Městské části Praha 8.

Naši členové se prosazují i v rámci vyšších úrovní Mladých sociálních demokratů a samotné ČSSD. Předseda klubu Vít Céza je zároveň 1. místopředsedou pražských MSD, 1. místopředsedou ČSSD Praha 8 a také uvolněným členem zastupitelstva a předsedou Komise pro životní prostředí v Praze 8. Místopředseda klubu Petr Kostroun je zároveň členem Obvodního výkonného výboru ČSSD Praha 8, člen Petr Votava je předsedou Krajské kontrolní komise MSD Praha, Matouš Hruška je členem Ústřední rady Mladých sociálních demokratů a Milan Maděra je předseda Obvodní kontrolní komise v ČSSD Praha 8 a předsedou jedné z místních organizací tohoto obvodu.

V rámci klubu MSD Praha 8 je možné se zúčastnit řady aktivit, které mladému člověku umožní se realizovat. Je zde možné reálně ovlivňovat „dospělou politiku“, anebo se pouze pravidelně setkávat s partou lidí, jejichž názory jsou Vám blízké. Chcete se k Mladým sociálním demokratům přidat? Kontaktujte nás v sekci Kontakty.

Volební noviny ČSSD, KDU - ČSL, Zelení

Osm priorit pro Osmičku

Zdravá, bezpečná a k občanům přívětivá Praha 8

PŘIJĎTE DO NAŠEHO VOLEBNÍHO INFORMAČNÍHO STŘEDISKA

Návod – Jak volit ve volbách do Zastupitelstva MČ Praha 8, aby Váš hlas byl platný

volební_noviny_ko­alice.pdf

Titulek

Volte číslo 7

ČSSD

ČSSD

Městská část Praha 8

Městská část Praha 8

Občanské sdružení OSM

Občanské sdružení OSM

ČSSD Praha 8

Zenklova 27/576
180 00 Praha 8

ovv.praha8@cssd.cz

+420 721 029 892